Search
Filters
Close

HAKKIMIZDA

AG DEKORASYON duvar kağıdı sektöründe 17. yılını kutluyor...
 
1998 yılında kurulan AG DEKORASYON, bu tarihten itibaren faaliyetini dekorasyon sektöründe sürdürmektedir. Sektöre poliüretan hazır kartonpiyer ithalatı ile giren firmamız  Belçika menşeili NMC ürünlerinin ithalatı ve satışını 2004 yılına kadar sürdürmüş ayrıca Türkiye'nin bilinen duvar kağıdı markalarının satışını yapmıştır. Bu yıllarda Çin kartonpiyerlerinin piyasaya girmesi ile sektördeki faaliyetine ithal vinil, non-woven ve tekstil bazlı duvar kağıdı ürünlerinin satışı ile devam etmiştir. Firmamız, satış başarılarından dolayı  sektörün bilinen duvar kağıtları olan Brewster, Andre Kim , Fine-Decor , Dandino ve The Paperpartnership  markalarının Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş olup ayrıca Desima, Calcutta,  Arlin ve Arthouse markalarının da ithalatını yapmaktadır.
 
Faaliyetini İstanbul Mecidiyeköy'deki showroom ve ofisinde sürdüren firmamız, deneyimli satış ekibiyle duvar kağıdı çözümlerini, Türkiye genelindeki bayilik yapısıyla ve projelere toplu satışlarıyla gerçekleştirmektedir. 
Kuruluşundan itibaren müşteri odaklı satışı ilke edinen firmamız, bugün bu ilkesinden taviz vermemekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ayrıca kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla satış, firmamızın temel ilkelerindendir. Bu ilkeler doğrultusunda faaliyet gösteren firmamız 17. yılında sektörün önemli firmaları arasında yerini almıştır.  
   
AYLA GÜRKAN SARAÇLI
AG DEKORASYON
Göktürk Merkez Mah. Cami Sok. No:11/A
GÖKTÜRK EYÜP - İSTANBUL
Tel:      212 – 272 1527
Fax:     212 – 272 1587
agdekorasyon@agdekorasyon.com
www.agdekorasyon.com

top